Jdi na obsah Jdi na menu

ESSER

 Váš specialista na profesionální požární ochrany

essrtonic-8000-c.jpg
 

       Ústředna EPS 8000 M 

 

 
esser-io--8000-m.jpg      
 Ústředna požárního  poplachu IQ8Control M
 

Bezpečnost je výsledkem účinnosti a inovací

Dokonce i když požární bezpečnosti. Protože toto je místo, kde bezpečnost je velmi závislý na moderní technologie. Hladké interakce mezi ústředí, síťové a systémové komponenty má rychlé a inteligentní detekce úkol. Tato nová technologie umožňuje neustálé zlepšování. V návaznosti na prokázané, optimalizovat ji kousek po kousku a sestavit na součinnosti dalších složek, které bylo naším cílem při vývoji nové generace automatické hlásiče požáru.
Výsledek: IQ8Quad , ústřední bod systému detekce požáru, který omezuje prostor stejné vlastnosti požární ochrany a kombinuje několik z hlediska bezpečnosti a účinnosti při stanovování nových

 

esser-panacek----orizli.jpg
 

Silná značka je známo, že základem pro úzké a trvalé vztahy se zákazníky. S touto výhradou, ESSER používá k dispozici potenciál k růstu v dynamickém konkurenčním prostředí. Značka ESSER představuje inovativní a vysoce kvalitní systémy požární ochrany. Jako lídr trhu v oblasti technologií detekce požáru, jsme soustředili znalosti, které jsou jedinečné v průmyslu požární ochrany. Takže můžeme být vždy kompetentní partner - zejména pokud jde o navrhování mimořádného řešení. Pro vás to znamená zejmena bezpečnost Vašich investic.

 

 

 SERVIS a MONTÁŽ    : epspraha@email.cz